Slider

MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ SZACHOWY ♟♟♟

miedzyturnszkolny1
 
12 grudnia odbył się, po raz pierwszy, Międzyszkolny Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół nr 1. W turnieju wzięło 50 uczestników z lubińskich szkół: ZS nr 1, I LO, ZS nr 2, DZS, TEB Edukacja. Turniej sędziowany był przez profesjonalnego sędziego szachowego Pana Piotra Golucha.
Po zaciętych siedmiu rundach PIERWSZE MIEJSCE 🥇 zajął faworyt rozgrywek Rafał Topoła z TEB Edukacja. DRUGIE MIEJSCE 🥈, sprawiając nam miłą niespodziankę, zajął nasz uczeń Piotr Godek z klasy 5l. Na TRZECIM MIEJSCU 🥉znalazł się Maksymilian Janeczek, gościnnie występujący uczeń Szkoły Podstawowej nr 10 w Lubinie. NAJLEPSZĄ ZAWODNICZKĄ 🏅turnieju została Jagoda Szczepańska z Zespołu Szkół nr 2. Tytuł NAJLEPSZEJ DRUŻYNY 👍 wywalczyli reprezentanci naszej szkoły.
Impreza została zorganizowana jako jeden z punktów obchodów 60-lecia szkolnictwa górniczego w Lubinie, które obchodzimy w tym roku szkolnym. Jesteśmy pewni, że idea międzyszkolnego turnieju będzie kontynuowana w kolejnych latach.
Dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom imprezy. Nagrodzonym uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów na szachowych planszach 👏👏👏.
Serdecznie dziękujemy sponsorom turnieju: puchary dla zwycięzców zostały ufundowane przez Powiat Lubiński natomiast nagrody przekazał nasz patron KGHM to my
Kierujemy słowa uznania dla pomysłodawcy oraz organizatora przedsięwzięcia Pana Marka Piotrowskiego, naszego szkolnego popularyzatora szachów 👍

 

 


e dziennik zs1
zastepstwa zs1

 


Partnerzy:

Slider

Mobile Menu